Referencie

Byt sme si vybrali v tejto časti Prešova pre atraktívnosť lokality, v ktorej sa nachádza a krásny výhľad. Vyhovovala nám cena bytu, nízke náklady na bývanie, výborné dispozičné riešenie bytu a slnečnosť bytu. Sme veľmi spokojní !
Ivan a Tatiana

Bývanie v Apartmánoch Táborisko sme si vybrali veľmi dobre, maximálna spokojnosť s prostredím, s bývaním , so susedmi . Byt má vlastné kúrenie a náklady na energie sú 60 Eur/mesačne. "nie je čo riešiť"
Rišo a Zuzka

Vybrali sme si trojizbový byt. Boli sme ho pozrieť už minulý rok, ale na pár mesiacov sme išli do zahraničia a neriešili sme to. Pred dvoma mesiacmi sme sa vrátili a znova obišli sme si obišli novostavby a rozhodli sme sa práve pre tento byt, ktorý nás oslovil úplne na začiatku. Super lokalita, krásny výhľad, komorné prostredie a veľmi prijateľná cena.
Vlado a Katka

Kúpila som si byt, pretože ma oslovil na prvý pohľad, doslova som sa zaľúbila, u mňa to bola súhra lokality, komorného prostredia, umiestnenia bytového domu, výhľadu, dispozičného riešenia a svetlosti bytu a v neposlednom rade aj veľmi nízkych nákladov na bývanie. Som maximálne spokojná
Marcela

Sme štvorčlenná rodina s dvoma školopovinnými deťmi, pre bývanie v apartmánoch táborisko sme sa rozhodli po zvážení všetkých "pre a proti" a tento projekt mal najviac plusov - novostavba, lokalita, výhľad, priestrannosť bytu, svetlosť bytu, orientácia bytu, rodinné prostredie, parkovanie a aj cena.
Karol a Cilka

Vybrali sme si byt v tejto lokalite pre pekné a tiché prostredie, byty sú presvetlené počas celého dňa, nízke náklady na bývanie. rodinná atmosféra a dostupnosť - centrum, nemocnica, škôlka,škola a pod.
Igor

Vybrali sme si Apartmány Táborisko najmä pre polohu. Chceli sme byt na najvyššom poschodí pre krásny výhľad na okolie a sme veľmi spokojní, tichúčko, pohoda a blízko do nemocnice a do mesta.
Ján a Anna

Prešli sme v Prešove asi všetky novostavby a rozhodli sme sa pre Apartmány Táborisko s viacerých dôvodov: tichá lokalita blízko centra, priestrannosť a svetlosť bytu a tiež cena.
Valéria a Jozef

nasťahovali sme sa iba nedávno a býva sa nám skvelo, tiché prostredie, blízko centra, zeleň, krásny výhľad, príjemní susedia, priestranný byt, veľká terasa. vybrali sme si dobre, sme veľmi spokojní
Martin

Na apartmanoch nas zaujala lokalita a rozhodli sme sa pre dvojizbovy byt pre jeho velku rozlohu a presvetlenost. Co nas uplne presvedcilo bola moznost skombinovat financovanie a najom.
Katka a Jaro

Skvelo situované nové byty v Prešove. Osobne si myslím, že v Prešove nič lepšie neexistuje. Asi najväčšia výhoda oproti klasickým sídliskovým panelákom je fakt, že je to novostavba. Krásne prostredie, výhľady na východnú časť mesta Prešov, blízkosť do centra, to všetko zvyšuje kvalitu bývania. Nesmiem zabudnúť ani na výborné parkovanie pred bytovým domom. Musím oceniť aj široké možnosti pri financovaní nového bývania. Ku bytu sme dostali aj pivnicu, niektorí určite ocenia bezbariérové byty.
Paľo

Apartmány Táborisko nás zaujali kvôli samotnému faktu, že ide o novostavbu. Ďalšou výhodou je možnosť kúpy bezbariérového bytu. Byt spĺňa všetky naše očakávania a sme v ňom spokojní. Veľkou výhodou je samozrejme aj fakt, že ide o menšie stavby do tretieho podlažia, s panelákovou zástavbou sa to naozaj nedá porovnať. Naokolo je veľa zelene, k Apartmánom vedie slepá cesta, preto tam nie je rušno. Osobne nám veľmi vyhovuje bývanie v taktomto prostredí a do mesta to máme takpovediac na skok.
Kristína

Hľadala som v Prešove modernú novostavbu, ktorá by v sebe spájala komfort bývania spolu s útulným prostredím mimo hlučných a rušných ciest. Lokalita projektu Táborisko je jeho najväčšou výhodou. Ste na skok od centra mesta, no zároveň ste v pokojnom prostredí. Bývanie zatiaľ spĺňa moje predstavy, akonáhle sa dokončí posledná z bytoviek a upraví prostredie, k dokonalosti bývaniu už nebude chýbať nič. Bývanie v lokalite Apartmány Táborisko môžem rozhodne každému iba odporučiť.
Juliána